HAKKIMIZDA

İNSAN YARADILIŞINDAN BU YANA DOĞAL ORTAMLARDA HEP HUZUR VE SAĞLIK BULURKEN,DOĞAL OLMAYAN ORTAMLARDA DA HER ZAMAN MUTSUZ VE SAĞLIKSIZ OLMUŞTUR.

FİRMA OLARAK,BU NOKDADAN YOLA ÇIKARAK ''ÖNCE İNSAN , ÖNCE SAĞLIK VE HUZUR '' DEDİK VE;

''Amacımız DOĞAL,
Dostumuz DOĞA,
'Ortağımız ise AHŞAP Oldu"

İSTEDİK Kİ,

AHŞABA GÖNÜL VERMİŞ ZİRAAT MÜHENDİSİ,PEYZAJ MİMARI VE UZMAN MARANGOZ USTALARIMIZLA ÖZELLİKLE DIŞ MEKANLARI HUZURLU,SAĞLIKLI VE İNSANIN DOĞASINA UYGUN TASARLIYALIM VE DÜZENLEYELİM.

İŞİMİZE DUYDUĞUMUZ SEVGİ VE SAYGIYI YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA YAPTIĞIMIZ BİRÇOK ÖZGÜN ÇALIŞMA İLE PEKİŞTİRME ÇABASINDAYIZ.

SİZLERDEN GELEN ELEŞTİRİ VE FİKİRLERLE ÇALIŞMALARIMIZI BİR GÜN ÖNCESİNDEN DAHA ÜSTE ÇIKARTARAK İYİ PROJE ,İYİ ÜRÜN OLARAK YENİ TECRÜBELERE,YENİ, REFERANSLARA TAŞIYARAK TAKTİRLERİNİZE SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ.

EN İYİ BİZİZ BİZ YAPARIZ ASLA DEMİYORUZ,HERGÜN BİR ÖNCEKİ GÜNDEN DAHA İYİ NASIL OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜP DEĞERLENDİRİYORUZ.

HİÇ BİR MAZARETİN DE BAŞARININ YERİNİ TUTAMAYACAĞINI BİLEREK GÖNÜLDEN EMEK VERİYORUZ.

MİSYON VE VİZYON

İstanbul Park Dizayn; yapısı itibariyle insan sağlığına ve çevre sağlığına en ufak bir zararı bulunmayan ahşaba hak ettiği değeri vermeyi ve onu alternatif malzemeler arasından tercih edilen konuma getirmeyi, mevzuata, yasalara ,standartlara uygun, tasarımları ve işçiliği ile kusursuz ürünler ortaya koymayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

İstanbul Park Dizayn; ahşap sektöründe çalışmaları ile farklılık yaratmayı ve farklı tasarımlar ortaya koymayı, müşterilerinin seçimlerinde sınırsız özgürlük sağlamayı, rahat ve özgün tasarımlarıyla müşterilerinin yaşam stilini yansıtan dış mekan mobilyalar üretmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiştir.


KALİTE BELGELERİMİZ


KALİTE POLİTİKAMIZ

İPD AHŞAP SAN. TİC.LTD.ŞTİ tüzel kişiliği ile ahşap, kameriye, pergole, deck döşeme, çocuk oyun grupları, oturma bankları vs dış mekan mobilya imalat tasarım, satış ve sonrası onarım faaliyetleri ile iştigal eden organizasyonumuz olarak,

  • · Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
  • · Yasal ve mevzuat şartlarına uymak,
  • · Kalite ve güven bakımında aranan marka olmak,
  • · Ürün kalitesine ve insan sağlığına tavizsiz önem vermek,
  • · TSE 12487 Satış Sonrası Hizmet Belgesi,
  • · Sürekli gelişmeyi sağlamak,

Görev, taahhüt ve politikamızdır.