• "Amacımız DOĞAL, Dostumuz DOĞA, Ortağımız AHŞAP..."

    - İstanbul Park Dizayn

   • OTURMA BANKI
    OTURMA BANKI

    Ahşap oturma bankları seçimlerinde önemli olan bahçenin ve evin dış görünümün genel dekorasyonudur. Bu özellikler dahilinde seçim yapmak ve aksesuarlar ile desteklemek gerekir.Ahşap oturma bankları genelde bahçe mobilyası grupları kapsamında kullanılır. Bu mobilyalar şu gün günümüzde bulunan tüm modern mobilyaların büyük-büyük-büyükbabasıdır. Gelişen teknoloji ve farklılaşan tasarımlar sayesinde günümüzde evde ve bahçede kullanılabilen mobilyalar haline gelmiştir. Bugünün ahşap tezgâhlardaki çeşitliliği size en uygun bahçe mobilyasını seçmenize olanak tanıyacak kadar çeşitlidir.
    Ahşap Oturma Bankı ürünümüzü ister evinizin bahçesinde, ister sosyal alanlarda, isterseniz çalışma mekanlarınız da tercih edebilirsiniz.

    2018-05-28

   • AHŞAP KAMERİYE
    AHŞAP KAMERİYE

    Ahşap Kameriye ürünlerimiz genellikle ithal çam ağaçlarından imal edilmektedir. İsteğe göre özel Afrika ağaçlarından da (sapelli, ıroko, vb.) yapılmaktadır. Fırınlanmış olarak nem oranının %12-16 arasında tercih ettiğimiz ithal çam ağacı isteğe göre kahverengi ve yeşil emprenye edilerek ağacın mantar ve böcek istilasına karşı uzun yıllar koruyucu görev görmesi sağlanır. Ayrıca en iyi ahşap dış cephe boyalarıyla da istenilen renkte boyanıp ahşabın UV ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından uzun yıllar korunması sağlanır.

    2018-05-08

   Tüm Haberler