Nasıl İletişime Geçmek İstersiniz?

Ahşap Kameriye

Her beğeniye uygun ahşap kameriye çeşitleri ilgili kataloglarda görselleriyle birlikte sunulmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmez toplanma ve dinlenme alanı olarak kullanılan kameriyelerde ahşap dayanıklılığı ve estetiği ön plana çıkmıştır.

Telefon ve internet üzerinden ahşap kamelya siparişi vermek de mümkündür. Her ölçüye ve beğeniye göre tasarımlar kişiye özel yapılmaktadır. Standart ürünlerin siparişi ise online mağazalarda pratik ölçülerde yapılabiliyor.

Ölçülerine Göre Ahşap Kameriyeler

En küçük ölçekleri 9 metreden başlamaktadır. Daha büyük yapılar için 12 ve 15 metrelik versiyonları da bulunmaktadır. Sipariş üzerine yapılan ahşap kameriye ürünlerinde ölçü sınırlaması bulunmamaktadır. Her bahçe ve yapıya uygun modellemeler tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Ahşap Kameriyeler ve Genel Özellikleri

Sekiz biçiminde imal edilen ahşap kameriye ürünleri çatılı bir sisteme sahiptir. Dış yüzeyi özel ceviz cilaları ve vernik ile boyanmaktadır. Bu nedenle çevresel faktörlere ve iklim şartlarına karşı ekstra dirençlidir. Her daim parlak ve temiz görünebilir. Tozu tutmaz ve ahşap kalitesini sağlık ölçütleriyle birlikte sunar.

Yapımında insan ve çevre sağlığına hiçbir kimyasal içerik kullanılmaz. Her daim dekoratif görünen bu dinlenme alanları payanda ile desteklenmektedir. Sağlam bir yapıya sahip olduğu güvenli kullanımlar için de idealdir. Lambri ve membran karışımı imal edilen çatılar su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu nedenle yağışlı havalarda dahi güvenli bir şekilde oturulabilir. Garanti süreleri toplamda 2 yıl ile 4 yıl arasında değişmektedir.

Ahşap Kameriyeler ve Kullanım Alanları

İçerdiği ürün kalitesi ve estetik bütünlük nedeniyle birçok farklı alanda uygulanabilen modern yapılardır. Evlerin ve yazlıkların bahçe kısımlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Giderek yaygın bir talep ağına erişmesiyle birlikte villalara ve iş yerlerinin bahçelerine özel yapılan türleri de bulunmaktadır. Telefon ya da internet aracılığıyla ilgili yerlerin kataloglarını incelemek ve siparişleri tamamlamak mümkündür.

Ahşap Kamelyalar ve Renk Seçenekleri

Birden fazla renk seçeneğine sahip olan ahşap kamelya ürünleri bu yönüyle de çeşitlilik sunuyor. Ahşap ve masif renginde olan doğal görünümlü versiyonları oldukça revaçtadır. Bunun dışında daha açık seçimler için krem ve beyaz renkleri de tercih edilebilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir